Корзина
1 отзыв
УкраинаЛьвовская областьЛьвовг. Старый Самбор, ул. Промышленная, 4а
+38 (067) 790-94-69
+380
67
790-94-69
ПФ «ТВИСТ АТИК»
Корзина

О нас

Внимание! Здесь может быть важное сообщение.

Керівник відділу продажів і реклами

Приватна компанія запрошує на цікаву і дуже перспективну роботу людину, яка прагне самостійності, фінансової свободи і кар’єрного росту

Про компанію: «ТВІСТ ТЕКСТИЛЬ ДЕКОР» (ВФ «ТВІСТ АТІК») понад 15 років займається текстильним виробництвом, а саме: шпагати та нитки, які використовуються як пакувальний матеріал у харчовій промисловості (м'ясо-ковбасні цехи та фабрики, сир заводи, хлібокомбінати та ін.), свічкові нитки та гніти, декоративні пакувальні шпагати та інші текстильні кручені вироби. Детальніше про компанію: http://tvist-atik.com.ua/

Ця робота підійде для людей, які хочуть швидко рости і розвиватися професійно. Які не бояться нових, незвичних завдань і підходів, які бажають брати на себе відповідальність за результат.

Ви раніше працювали, а можливо і зараз працюєте менеджером зі збуту чи продажів, але Ви втомилися від безглуздих і застарілих методів продаж і роботи з клієнтами? Вас дратує некомпетентність і застарілість знань і поглядів Вашого керівника чи власника? Ваш роботодавець вважає, що Ви йому зобов’язані, бо працюєте в нього?

Впізнаєте себе?

Ви хочете перейти на якісно новий рівень особистої та професійної самооцінки? Хочете розвивати і примножувати свої навички продажів і з часом стати професійним маркетологом? Вам набридла нудна рутина стандартного магазину, переважно неякісні товари і прив’язаність до робочого місця? Вам хочеться великої гри і достойних Вас грошей. Ви хочете, щоб процес продаж став для Вас задоволенням, яке буде приносити гроші? Є бажання продавати унікальні товари, які є незамінними в бізнесі інших підприємств?  

Вітаю! Ця вакансія саме для вас.

Саме Ви матимете унікальну можливість приймати  участь в багаторазовому
масштабуванні і розвитку компанії, та з часом, можливо, очолити один з підрозділів.
Ви матимете прямий вплив на пакувальний бізнес харчових продуктів в Україні і постійно підвищуватимете свій  рівень експерта в цій галузі.


З ким ви матимете справу?  Безпосередня робота в команді з власником компанії; з часом, можливо – керівництво відділом продажів; в майбутньому, за результатами роботи – керівник (директор) підрозділу компанії.

З чим ви матимете справу? За прогнозами провідних економічних експертів, в найближчі роки імпорт в Україну товарів технічного призначення (B2B) буде скорочуватися і прогнозується зростання внутрішнього виробництва. За останні 5 років ми створили ряд унікальних товарів, яким немає аналогів в Україні. Весь цей час ми працювали в безсистемному рекламному середовищі, управління продажами були на початковому рівні менеджменту, а такий напрямок сучасний напрямок, як інтернет-продажі – взагалі не освоєно.

Прийшов час вирости в рази і вийти на якісно новий системний і професійний рівень, використовуючи сучасний маркетинг і рекламу. І саме Ви маєте можливість долучитися до цього сходження на бізнес-вершину і стати частиною нашої команди в якості керівника процесом продажу!
 

Хто конкретно нам потрібен?

- Нам потрібен фахівець з продажів, щоб зробити з нього справжнього професіонала;
- Успішний досвід в продажах  - обов’язковий, але і це ще не все;
- Нам потрібна людина з високим рівнем самоорганізації та самодисципліни;
- Ви не з тих, хто працює "з під палки", вмієте планувати власний час і прагнете самореалізації;
- Якщо того вимагатиме ситуація, готові працювати інтенсивно заради результату, в тому числі особистого;
- Для вас дуже важливий особистісний та професійний ріст;
- Ви часто навчаєтеся самостійно, щоб краще видавати результат;

Якщо це про вас, у нас є те що Вам потрібно!

Що потрібно буде робити?

-          Розробляти та створювати Лендінги по товарних групах;

-          Запуск і ведення основних джерел реклами: контекст, таргетинг, тизери, тематичні сайти. Сюди входить також організація співпраці з рекламними агентствами і порталами;

-          Контроль  аналітики по кожному джерелу трафіка;

-          Складання та оформлення е-mail  листів згідно запитів клієнтів або в рамках рекламних кампаній;

-          Створення продаючи текстів (копірайтинг);

-          Пропозиції щодо коригування реклами на основі результатів аналітики;

-          Пропозиції основ стратегії рекламних кампаній;

-          Вибір каналів безпосередніх фізичних продажів (офф-лайн) та в інтернеті (он-лайн);

-          розробка і реалізація реклами  в соціальних мережах та YouTube, робота з форумами;

-          Робота з розширення дилерської сітки, співпраця з дилерами та представниками;

-          Моніторинг ринків діяльності конкурентів;

-          Організація залучення сторонніх експертів і професіоналів для виконання завдань, в т.ч. спеціалізованих агентств та інших компаній.

-          Своєчасні дзвінки по нових заявках в інтернеті чи ел. пошті;

-          Контроль оплати поточних заявок;

-          Робота з клієнтами наявної в теперішній час бази;

-          Повний цикл продажів по телефону.

Приклади конкретного завдання і його доведення до результату:
1. Розробка сайта.  Самостійно виконана робота, або пошук виконавців. Проводити переговори у випадку сторонньої організації, контролювати результати.  Запустити сайт або лендінг, налаштувати його ефективну роботу. Керувати потоком замовлень, стежити за оплатою. – ОТРИМАТИ СВОЮ ВИНАГОРОДУ!
2. Організувати роботу по контенту. Розробити тематику продаючи текстів по групах товарів, написати тексти або залучити копірайтерів, слідкувати за наповненням сайту,  блогу, бізнес-сторінок в соц.. мережах. Керувати потоком замовлень, стежити за оплатою. – ОТРИМАТИ СВОЮ ВИНАГОРОДУ!

 

 

На що Ви можете розраховувати і до чого бути готовому?

• Графік роботи ви встановлюєте самі, беручи на себе повну відповідальність за результати.  Ймовірний ненормований робочий графік. Можлива робота і контроль результатів на віддалі (аутсорсинг);
• офіційне оформлення працевлаштування згідно КЗпП України, оплачувана відпустка – 1 раз на рік, державне медичне страхування;

·         Зарплата. У нас в компанії принципово не платять окладів і ставок. Ваша винагорода – це конкретний результат Вашої праці і розвитку, тому ми пропонуємо: основна зарплата в %% від обсягу продажів наявної клієнтської бази + премія в %% від приросту обсягів продажів. Розмір %%, а також їх зміна в процесі роботи обговорюватиметься на співбесіді.

 

Ваші додаткові вигоди, які стануть Вашим капіталом!

Через 2-3 роки ви будете високо затребуваним фахівцем з технологій продажів та реклами в сфері В2В. Ваша цінність на ринку професіоналів підніметься в рази. Ви зможете самостійно керувати відділом продажів в нашій компанії, або продовжите працювати з нами в команді по новому напрямку.


Ця робота точно не для Вас, якщо:  Ви не здатні позитивно і креативно мислити;  постійно жалієтеся на владу, державу, війну, високі ціни і курс долара; весь свій вільний час сидите в соц. мережах чи граєте в комп’ютерні ігри; не читаєте мінімум 5 книг в рік; вважаєте, що головне процес, а не конкретний результат; встаєте пізніше 7-ї ранку і не знаєте, що таке здоровий спосіб життя; боїтеся відповідальності, нерішучі, некомунікабельні;  не маєте жодного організаторського досвіду, не вмієте спілкуватися з людьми і переконувати їх.

І найважливіше!!!!: разом із заповненим резюме Ви повинні виконати коротке тестове завдання і відправити його на нашу електронну адресу, яка є в контактах нижче.  Розглядатися  і прийматися рішення про призначення співбесіди будуть лише резюме із виконаним завданням, і тільки ті, що прийдуть на вказаний електронний ящик.  Резюме без виконаного завдання, або ті, які були розміщені на сайтах пошуку роботи і не відправлені в наш особистий електронний ящик – розглядатися не будуть!

 

Компанія: «ТВІСТ ТЕКСТИЛЬ ДЕКОР» (ВФ «ТВІСТ АТІК»)

Контактна особа: Іващак Марія

Телефон:  067 7909469

Адреса компанії: м. Старий Самбір, Львівська обл. (Україна)

Електронна адреса компанії (для резюме): tvistatik.ivashchak@gmail.com

ТЕСТОВЕ ЗАВДАННЯ (виконати обов’язково!)

1.      Який у Вас є досвід розробки лендінгів, сайтів, блогів чи інших інтернет-продуктів? Наведіть мінімум 3 приклади, вказавши посилання:

-          Посилання №1 _______           Посилання №2________              Посилання №3________

 

2.      Назвіть найважливіші канали продажів, мінімум по 5 каналів: фізичних продажів (офф-лайн) та в інтернеті (он-лайн).

 

Офф-лайн канали продажів:____________         Он-лайн канали продажів:____________

 

3.      Назвіть 5 найважливіших умов успішної співпраці з дилерами.

 

4.      З яких обов’язкових напрямків (назвіть мінімум 7) повинна складатися успішна рекламна кампанія виробничого підприємства, яке веде бізнес в сфері В2В?

 

5.      За якими критеріями сегментують ринок продажів В2В? (назвіть 10 критеріїв)

 

6.      При моніторингу діяльності конкурентів, на які найважливіші показники слід звернути увагу? (назвіть мінімум 5 показників)

 

7.      Які є типи планів в бізнесі? (назвіть мінімум 7)

 

8.      В сучасному бізнесі найважливіше значення має (розмістіть фактори за рівнем їх важливості від найважливішого до найменш важливого):

 

-          Цінова політика фірми;

-          Постійне складання планів розвитку;

-          Знання і навики керівництва і власника сучасних бізнес-інструментів і способи їх застосування;

-          Наявність зв’язків з владними структурами і контролюючими органами власника;

-          Наявність високотехнологічного парку виробничого обладнання (для виробничої фірми);

-          Обов’язкова профільна  спеціальна освіта вищого керівника чи власника;

-          Розмір хабарів;

-          Стратегічне чітке бачення вищого керівництва і власника щодо розвитку фірми;

-          Новітні бізнес-технології, засновані на філософії корпоративних стосунків;

-          Фокусування уваги на конкурентних перевагах фірми;

-          Постійне вдосконалення сильних сторін керівництва і власника;

-          Інтернет-реклама;

-          Живе спілкування з клієнтами.

Якщо якісь певні фактори Ви вважаєте взагалі неважливими або невпливовими, відзначте їх як «не мають жодного впливу». Буде вельми позитивно оцінено, якщо Ви обґрунтуєте важливість факторів  - на Вашу особисту думку.

9.      Приведіть короткий сценарій процесу продажу по телефону (назвіть мінімум 7 пунктів).

10.  Уявіть, що Ви прийняті на роботу в нашу компанію. Приведіть будь ласка план Вашого знайомства з новим робочим місцем. Назвіть мінімум 10 пунктів, які Ви виконаєте протягом 1-го тижня роботи.

ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!